Czym się zajmujemy?

Ocieplenie poddasza Grójec

Firma HotHouse zajmuje się ocieplaniem poddaszy pianką poliuretanową. Natryskiem pianki otwartokomórkowej, zamkniętokomórkowej oraz polimoczników.

Zobacz co oferujemy w zakresie ocieplenia poddaszy

W zasadzie cała powierzchnia naszego domu może odprowadzać ciepło na zewnątrz, co powoduje możliwość powstania sytuacji, w której będziemy zmuszeni do poniesienia znaczących kosztów. Jeśli nasz dom nie będzie odpowiednio ocieplony, zimą za ogrzewanie zapłacimy niemałe sumy pieniędzy. Jednym z kluczowych elementów budynku, przez który uchodzi największa ilość ciepła, jest poddasze. Z lekcji fizyki doskonale pamiętamy, że podgrzane powietrze unosi się ku górze, dlatego też warto pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu tego elementu.


Izolacja termiczna na poddaszu

Poddasze budynku to – z punktu widzenia termoizolacji – niezwykle ważny element, dlatego też warto zadbać, by było ono odpowiednio zabezpieczone przed utratą pożądanego ciepła. Obecnie zdecydowanie największą popularnością wśród materiałów izolacyjnych cieszą się pianka PUR (poliuretanowa) oraz celuloza.

Nasza firma stosuje pianę PUR otwartokomórkową. Cechuje się ona możliwością zatrzymania ciepła przy jednoczesnym przepuszczaniu pary wodnej, co pozwala na znaczne zredukowanie ryzyka wystąpienia mostków termicznych i wilgoci w pomieszczeniach.

Równie dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie do ocieplenia poddasza granulatu celulozowego. Ta w pełni ekologiczna technologia ma wiele zalet – celuloza szczelnie wypełnia wszystkie szpary i ciężko dostępne miejsca, a zatem skutecznie chroni dom przed wytracaniem ciepła. Jest także odporna na działanie pleśni i grzybów, co stanowi jej niezaprzeczalną zaletę. Włókna celulozowe zawierają w sobie kwas borowy, a to sprawia, że gryzonie trzymają się od nich z daleka, natomiast izolacja pozostaje bezpieczna. Materiał ten ma również doskonałe parametry – dzięki swoim silnym właściwościom termoizolacyjnym zapewnia nie tylko utrzymanie ciepła w chłodne dni, ale także zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się budynku w czasie upałów. Warto dodać, że odpowiednio ocieplony dom nie emituje do atmosfery szkodliwych pyłów, dzięki czemu nie jesteśmy narażeni na wdychanie trujących substancji. Ocieplając dom produkujemy także mniej smogu, który – jak powszechnie wiadomo – jest wyjątkowo szkodliwy.

Termomodernizacja ma na celu poprawę efektywności energetycznej domu przez wyeliminowanie lub ograniczenie utraty ciepła. Obejmuje ona prace związane z ociepleniem ścian, dachów i podłóg, a także wymianę okien i drzwi zewnętrznych na bardziej energooszczędne.

Wspomniane metody są bardzo popularne oraz cieszą się sporym zainteresowaniem wśród klientów, którzy decydują się na ocieplanie poddasza. W Grójcu wiele osób zaufało tym nowoczesnym technologiom – znaczna ich część zabezpieczyła swoje domy pianką lub celulozą.


Ocieplanie poddaszy – Grójec

Naszej firmie zaufało wielu klientów, a my z radością możemy przyznać, że liczba ta nieustannie rośnie. Jeśli więc jesteś zainteresowany profesjonalnym ociepleniem swojego domu, zwróć się do nas. Do tworzenia warstw termoizolacyjnych wykorzystujemy najlepszej jakości piankę poliuretanową, która nakładana jest metodą natryskową. Dodatkowo stosujemy także metody wdmuchiwane oraz ocieplamy z użyciem celulozy.

Potrzebujesz ocieplenia?

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń!

Wartości

Dlaczego warto nam zaufać?

Innowacyjne rozwiązania

Stale obserwujemy rynek oraz wszelkie nowinki w branży ociepleń by móc zastosować je w naszej pracy.

Profesjonalizm

By świadczyć jak najlepszą usługę używamy najnowszych techlogii ociepleń oraz profesjonalnych narzędzi.

Masz pytania? Zadzwoń:

Skontaktuj się z nami!