O nas

O firmie

Profesjonalne usługi ocieplenia izolacji budynku – Twoje zadowolenie jest naszych sukcesem

Kim jesteśmy?

O firmie - Hothouse

Jesteśmy firmą zajmującą się ocieplaniem izolacją budynków metodą wdmuchiwaną oraz natryskową. Podejmujemy się prac z wykorzystaniem nowatorskich technologii  z użyciem najlepszych materiałów, odznaczających się doskonałą jakością. Wszystko po to aby wybrać najlepszy sposób na ocieplenie budynków, dachów, poddaszy zgodnie ze stanem technicznym.   Ponadto wykonujemy kompleksowe naprawy ociepleń poddasza, a także naprawy termoizolacji bez konieczności demontażu płyt kartonowo – gipsowych. 

Czym się wyróżniamy?

Nasze doświadczenie pozwala na najwyższą jakość usługi ocieplenia domów.

Jakość
wykonania

Posiadamy dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie izolacji termicznej budynków, a co za tym idzie gwarantujemy sprawną obsługę i rzetelność wykonywanych prac.  Nie boimy się wyzwań i trudnych tematów.  

Nowoczesne technologie

Dzięki użyciu najlepszych materiałów oraz dostosowaniu metody ocieplenia  do stanu technicznego budynku, zapewniamy skuteczną izolację na długie lata.  Twój dom zasługuje na nowatorskie technologie ocieplenia  oraz profesjonalne podejście.  

Profesjonalna współpraca

Decydując się na nasze usługi gwarantujemy jasne warunki współpracy, audyt termowizyjny,  wyspecjalizowaną kadrę  z wieloletnim doświadczeniem, oraz fachowe doradztwo.  Ponadto nasi pracownicy przed rozpoczęciem prac zabezpieczają folią wszystko to czego pianka poliuretanowa nie powinna dosięgnąć, a po zakończeniu robót starannie po sobie sprzątają – wybierz materiał i usługę  najwyższej jakości i ciesz się spokojem na długie lata.

Wartości

Dlaczego warto nam zaufać?

Innowacyjne rozwiązania

Stale obserwujemy rynek oraz wszelkie nowinki w branży ociepleń by móc zastosować je w naszej pracy.

Profesjonalizm

By świadczyć jak najlepszą usługę używamy najnowszych technologii ociepleń oraz profesjonalnych narzędzi.

Nasze osiągnięcia

Wiodąca firma w branży nowoczesnego ocieplenia domów

10 m2
Ocieplonych ścian
90 +
Zadowolonych klientów
6 +
Realizacji
Potrzebujesz ocieplenia?

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń!

Nasi partnerzy

Skontaktuj się z nami!