Czym się zajmujemy?

Ocieplenie poddasza Mińsk Mazowiecki

Firma HotHouse zajmuje się ocieplaniem poddaszy pianką poliuretanową. Natryskiem pianki otwartokomórkowej, zamkniętokomórkowej oraz polimoczników.

Zobacz co oferujemy w zakresie ocieplenia poddaszy

Większość projektów domów uwzględnia poddasze. To przestrzeń, którą można znakomicie zagospodarować na wiele różnych sposobów. Użytkowe poddasze z powodzeniem może pełnić funkcję sypialni, pokoju dziecięcego czy też spiżarni. Aby zapewnić tam odpowiednie warunki, kluczowe jest odpowiednie przygotowanie tej części domu w taki sposób, aby panowała tam właściwa temperatura powietrza. Oferujemy wykonanie ocieplenia poddasza zarówno na terenie Mińska Mazowieckiego, jak i okolic.


Oszczędność i komfort – ocieplanie poddaszy w Mińsku Mazowieckim

Ocieplenie domu to nie tylko sposób na wyeliminowanie przeciągów i zatrzymanie ciepłego powietrza w środku pomieszczeń. Jest to również metoda na życie w bardziej ekologicznym i – co warto zaznaczyć – oszczędnym stylu. Dodatkowa warstwa, którą zyska Twoje poddasze, uniemożliwi uciekanie ciepła, co zmniejszy zapotrzebowanie na ogrzewanie w budynku. Jaki jest tego efekt? Będziesz mógł cieszyć się idealną temperaturą powietrza podczas każdej pory roku, jednocześnie oszczędzając spore sumy pieniędzy.

Wykonanie ocieplenia poddasza będzie zatem znakomitą inwestycją. Warto zaznaczyć, że do realizacji każdego zlecenia wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości. To między innymi piana poliuretanowa, która nie obciąża konstrukcji budynku oraz jest w pełni bezpieczna dla alergików. Cechuje się ponadprzeciętną trwałością oraz wieloletnim zachowywaniem właściwości termoizolacyjnych.

Innym polecanym przez nas surowcem do ocieplania poddaszy jest celuloza. To kolejne w pełni bezpieczne dla zdrowia domowników i środowiska rozwiązanie. Dodatkowo zapewnia ono także świetną izolację akustyczną – to stanowi jego niezaprzeczalną zaletę. Włókna celulozowe zawierają kwasy borowe, co skutecznie odstrasza gryzonie. Wełna jest odporna na rozwój pleśni i grzybów, a podczas prac z jej zastosowaniem nie są wytwarzane żadne odpady. Granulat celulozowy idealnie wypełnia wszelkie szczeliny i trudno dostępne miejsca. Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu termoizolacji z wykorzystaniem obu tych materiałów.


Ocieplanie poddaszy w Mińsku Mazowieckim

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Ocieplamy poddasza o różnej konstrukcji i rozmaitych wymiarach. Wystarczy, że wyrazisz taką chęć, a z przyjemnością sporządzimy dla Ciebie szczegółową wycenę. O naszej skuteczności decyduje profesjonalna załoga, która składa się z doświadczonych fachowców dysponujących stosowną wiedzą, umiejętnościami oraz doświadczeniem. Korzystamy z wysokiej klasy materiałów i profesjonalnych narzędzi oraz innowacyjnych technologii. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, że poddasze zostanie ocieplone w odpowiedni sposób oraz w ustalonym terminie. Nasze usługi są kompleksowe, o czym świadczy fakt, że obejmują także sprzątanie po zakończeniu prac. Jeśli interesuje Cię ocieplanie poddasza w Mińsku Mazowieckim, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz ocieplenia?

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń!

Wartości

Dlaczego warto nam zaufać?

Innowacyjne rozwiązania

Stale obserwujemy rynek oraz wszelkie nowinki w branży ociepleń by móc zastosować je w naszej pracy.

Profesjonalizm

By świadczyć jak najlepszą usługę używamy najnowszych techlogii ociepleń oraz profesjonalnych narzędzi.

Masz pytania? Zadzwoń:

Skontaktuj się z nami!