Czym się zajmujemy?

Ocieplenie poddasza Legionowo

Firma HotHouse zajmuje się ocieplaniem poddaszy pianką poliuretanową. Natryskiem pianki otwartokomórkowej, zamkniętokomórkowej oraz polimoczników.

Zobacz co oferujemy w zakresie ocieplenia poddaszy

Z reguły podczas budowania naszego wymarzonego domu od razu decydujemy się na jego ocieplenie. Najczęściej jednak ocieplamy wyłącznie fundamenty oraz ściany od zewnętrznej strony elewacji. Mało kto skupia się na tym, co najważniejsze z punktu widzenia ekonomii, czyli na poddaszu. Często bywa tak, że to właśnie ten fragment budynku stanowi główne źródło uchodzenia ciepła, dlatego też, jeśli nie podjęliśmy decyzji o ociepleniu go w trakcie budowy domu, warto na taki zabieg zdecydować się choćby po latach. W ostatnim czasie szczególną popularnością cieszą się doceniane przez specjalistów wełna celulozowa oraz pianka poliuretanowa.

Izolacja natryskowa na poddaszu

Zastanawiając się nad tym, którą metodę wybrać do ocieplania poddasza, warto wziąć pod uwagę nowoczesne i powszechnie stosowane rozwiązania. Jednym z nich jest popularna w ostatnim czasie pianka PUR. Sam materiał jest paroprzepuszczalny, co wpływa na zmniejszenie się ryzyka powstawania w budynku mostków termicznych. Stosowana do ocieplenia poddaszy pianka PUR jest otwartokomórkowa, dzięki czemu nie obciąża konstrukcji domu.


Równie popularną metodą ocieplania jest zastosowanie wełny celulozowej. To w pełni ekologiczne rozwiązanie – granulat pochodzi z recyklingu (głównie z makulatury) oraz jest hipoalergiczny. Choć nie stanowi zagrożenia dla zdrowia ludzi i zwierząt domowych, może podrażniać błony śluzowe kun i innych rodzajów gryzoni. Wełna celulozowa ma doskonałe właściwości izolacyjne – w zimie utrzymuje ciepło w budynku, natomiast latem chroni go przed zbytnim nagrzaniem. Kolejną zaletą jest fakt, że jej aplikacja nie powoduje powstawania odpadów i zanieczyszczeń. Ze względu na obecność w włóknach celulozy kwasu borowego materiał ten pozostaje całkowicie nieatrakcyjny dla szkodników, co znacząco wpływa na jego trwałość.

Ocieplanie poddasza – Legionowo

Lista zalet tych dwóch nowoczesnych metod ocieplania wydaje się nieskończenie długa. Z racji tego, że sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami, warto już teraz podjąć decyzję o ociepleniu budynku. Podczas swojej pracy stawiamy na profesjonalizm, a oferowane przez nas usługi są w pełni fachowe. Zachęcamy do kontaktu!

Potrzebujesz ocieplenia?

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń!

Wartości

Dlaczego warto nam zaufać?

Innowacyjne rozwiązania

Stale obserwujemy rynek oraz wszelkie nowinki w branży ociepleń by móc zastosować je w naszej pracy.

Profesjonalizm

By świadczyć jak najlepszą usługę używamy najnowszych techlogii ociepleń oraz profesjonalnych narzędzi.

Masz pytania? Zadzwoń:

Skontaktuj się z nami!