Czym się zajmujemy?

Ocieplenie poddasza Nadarzyn

Firma HotHouse zajmuje się ocieplaniem poddaszy pianką poliuretanową. Natryskiem pianki otwartokomórkowej, zamkniętokomórkowej oraz polimoczników.

Zobacz co oferujemy w zakresie ocieplenia poddaszy

Profesjonalna izolacja termiczna budynku pozwala lepiej zabezpieczyć nieruchomość przed skrajnymi temperaturami na zewnątrz i zmniejszyć wydatki na ogrzewanie. Oferujemy ocieplanie poddasza w Nadarzynie techniką natryskową oraz nadmuchową. Korzystamy z nowoczesnych materiałów i metod oraz proponujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy.

Zajmujemy się ocieplaniem poddaszy za pomocą wełny celulozowej oraz piany PUR. To nowoczesne materiały, które gwarantują wyjątkową szybkość aplikacji oraz skuteczność w dziedzinie izolacji termicznej. Dlaczego warto z nich skorzystać?

  

Wełna celulozowa – ocieplanie poddasza Nadarzyn

 

Oferujemy profesjonalne ocieplanie poddasza w Nadarzynie metodą nadmuchowej aplikacji wełny celulozowej. Materiał jest bardzo lekki, a waga 1 m3 wynosi zaledwie 32 kg. Z tego powodu warstwa izolacyjna nie będzie obciążała konstrukcji budynku. Celuloza świetnie pochłania dźwięki, dzięki czemu jest stosowana także w przypadku izolacji akustycznej. Jest bezpieczna podczas nakładania, nie powoduje podrażnień w przeciwieństwie do tradycyjnej wełny mineralnej. Tworzywo jest przyjazne dla środowiska naturalnego. Wełna celulozowa może być używana do naprawiania obecnej termoizolacji budynku. Może się to odbyć bez konieczności demontowania ścian czy płyt G-K. Podczas aplikacji nie powstają odpady oraz ścinki.

  

Piana PUR – ocieplanie poddasza w Nadarzynie

 

Piana PUR jest jeszcze lżejsza, ponieważ jej waga wynosi tylko 13 kg/m3, dzięki czemu jeszcze mniej obciąża konstrukcję ocieplanego poddasza. Po stężeniu tworzywo jest bezpieczne dla zdrowia i nie wywołuje reakcji alergicznych. Piana tworzy monolityczną warstwę pozbawioną mostków termicznych, dzięki czemu wyróżnia się skutecznością. Natryskowa metoda aplikacji umożliwia ocieplenie nawet 250 m2 powierzchni jednego dnia. W przypadku drewnianego podłoża, specjaliści za pomocą wilgotnościomierza badają wilgotność desek. Wynik poniżej 15% umożliwia wdrożenie prac bez obaw o gnicie drewna.

  

Ocieplanie poddasza Nadarzyn – dlaczego my?

 

Podczas realizacji zleceń korzystamy z wysokiej jakości materiałów oraz profesjonalnego sprzętu. Specjalistyczne urządzenia umożliwiają szybką i dokładną aplikację. Na wstępnym etapie współpracy dokonamy analizy ocieplanego poddasza za pomocą sprzętu termowizyjnego, który pozwoli nam poznać faktyczny stan techniczny obiektu oraz newralgiczne punkty konstrukcji. Dzięki temu możemy dobrze dobrać materiał izolacyjny oraz wykonać projekt dopasowany do budynku. Eksperci zjawią się u Ciebie we wskazanym terminie, a po ukończeniu robót posprzątają po sobie.

 

Posiadamy wiele lat doświadczenia w branży ocieplenia. Obsługujemy klientów indywidualnych, spółdzielnie mieszkaniowe i przedsiębiorstwa. Zachęcamy także do sprawdzenia reszty naszej oferty. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu.

Potrzebujesz ocieplenia?

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń!

Wartości

Dlaczego warto nam zaufać?

Innowacyjne rozwiązania

Stale obserwujemy rynek oraz wszelkie nowinki w branży ociepleń by móc zastosować je w naszej pracy.

Profesjonalizm

By świadczyć jak najlepszą usługę używamy najnowszych techlogii ociepleń oraz profesjonalnych narzędzi.

Masz pytania? Zadzwoń:

Skontaktuj się z nami!