Czym się zajmujemy?

Ocieplenie poddasza Grodzisk Mazowiecki

Firma HotHouse zajmuje się ocieplaniem poddaszy pianką poliuretanową. Natryskiem pianki otwartokomórkowej, zamkniętokomórkowej oraz polimoczników.

Zobacz co oferujemy w zakresie ocieplenia poddaszy

Zatrzymywanie ciepła w pomieszczeniach może mieć kluczowe znaczenie dla naszego domowego budżetu. Jeśli zdecydujemy się na zastosowanie drogiego systemu grzewczego, to nigdy nie pokaże on w pełni swojego potencjału, jeżeli nasz dom nie będzie właściwie ocieplony. Niektóre fragmenty budynków są szczególnie mocno narażone na wychładzanie. Przykładem może być chociażby poddasze. W przypadku, gdy zastosujemy system grzewczy działający w oparciu o konwekcję, wiedzieć trzeba, że ciepło będzie unosić się ku górze. Jeżeli górna partia budynku nie będzie ocieplona, to takie ciepło po prostu utracimy.

 

Czym warto ocieplać poddasze?

W zależności od miasta, mogą się zmieniać podejścia do różnych metod ocieplania. W kontekście ocieplania poddasza, Grodzisk Mazowiecki jest jednym z miast, gdzie szczególnie ufa się metodzie opartej o piankę poliuretanową. Pianka PUR to produkt, który początkowo nie był kojarzony z ocieplaniem. Wykorzystywano go głównie w branży produkcyjnej. Dostrzeżono jednak potencjał w tym materiale i zaczęto używać go do ocieplania. Można obecnie dostrzec, że stosuje się dwa rodzaje pianki PUR. Pierwszy z nich to pianka o komórkach otwartych, a drugi o zamkniętych. Do ocieplania poddasza wykorzystuje się częściej pierwszy z wyżej wymienionych rodzajów. Dlaczego? Otóż jest jeden kluczowy powód – ten materiał jest paroprzepuszczalny. Stosując na poddaszach piankę otwartokomórkową można w bardzo dużym stopniu zredukować ryzyko występowania mostków termicznych, które są bezpośrednią przyczyną pojawiania się wilgoci.

 

Dodatkowe zalety pianki poliuretanowej

Używany przez naszą firmę materiał, jakim jest pianka PUR, może być zastosowany na różnych nawierzchniach. Ze względu na swoje właściwości, pianka poliuretanowa przylega praktycznie do wszystkich powierzchni. Z powodzeniem taki materiał można zastosować na tworzywach sztucznych, jak również na drewnie. Na poddaszach często używa się pianki PUR do ocieplania dachu od jego wewnętrznej strony. Przy nakładaniu tego materiału dochodzić będzie do jego bardzo szybkiego rozprężania i przy tym kilkudziesięciokrotnego zwiększania objętości. W związku z tym ważne jest, aby nakładaniem pianki zajmowali się specjaliści znający się na tego typu zadaniach.

 

Dlaczego warto nas wybrać?

Tworzeniem termoizolacji na poddaszach zajmujemy się od bardzo dawna. Mamy za sobą już wiele wykonanych inwestycji. Stale śledzimy rynek budowlany i stosujemy nowoczesne rozwiązania, jeśli tylko się pojawiają. Nasi pracownicy to profesjonaliści w każdym calu i dlatego mogą Państwo mieć pewność, że tworzona przez nas izolacja będzie właściwie stworzona i świetnie spełni swoją rolę. Nasze usługi świadczymy zarówno na budynkach murowanych, jak i tych wykonanych z drewna. Piankę poliuretanową używaną przez naszą firmę można zastosować także w przypadku lekkich domów szkieletowych. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania z naszą ofertą.

Potrzebujesz ocieplenia?

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń!

Wartości

Dlaczego warto nam zaufać?

Innowacyjne rozwiązania

Stale obserwujemy rynek oraz wszelkie nowinki w branży ociepleń by móc zastosować je w naszej pracy.

Profesjonalizm

By świadczyć jak najlepszą usługę używamy najnowszych techlogii ociepleń oraz profesjonalnych narzędzi.

Masz pytania? Zadzwoń:

Skontaktuj się z nami!