Czym się zajmujemy?

Ocieplenie poddasza Konstancin-Jeziorna

Firma HotHouse zajmuje się ocieplaniem poddaszy pianką poliuretanową. Natryskiem pianki otwartokomórkowej, zamkniętokomórkowej oraz polimoczników.

Zobacz co oferujemy w zakresie ocieplenia poddaszy

Prawidłowe ocieplenie budynku znacznie wpływa na jego możliwości względem utrzymania temperatury, co jednocześnie przekłada się na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie. Warto wcześniej pomyśleć o prawidłowej izolacji całego domu lub poddasza, aby później uniknąć przykrych skutków.

Zajmujemy się ocieplaniem obiektów metodą natryskową oraz nadmuchową. Dzięki temu możemy szybko zrealizować zlecenie klienta, nawet w przypadku większych powierzchni wymagających uszczelnienia.

 

Ocieplanie poddasza Konstancin-Jeziorna – piana PUR

 

Piana PUR to powszechnie stosowany materiał, który wyróżnia się na tle innych tworzyw izolacyjnych. Po pierwsze waży naprawdę mało – metr sześcienny piany to około 13 kg. Z tego powodu jedną z większych zalet tej metody jest brak obciążania konstrukcji budynku. Co więcej, piana po stężeniu tworzy monolityczną powłokę, pozbawioną mostków termicznych. Dzięki temu jest trwała i wydajna oraz jest bezpieczna dla alergików. Ze względu na technikę aplikacji, możemy ocieplić nawet 250 m2 w ciągu jednego dnia.

Cenimy sobie profesjonalizm, dlatego przed nałożeniem piany PUR dokonujemy pomiarów wilgotności podłoża. Przy uzyskaniu satysfakcjonującego wyniku wdrażamy prace izolacyjne, dlatego mamy pewność, że powierzchnia nie będzie narażona na gnicie.

 

Ocieplanie poddasza Konstancin-Jeziorna – wełna celulozowa

 

Wełna celulozowa jest bezpieczna dla środowiska i zdrowia domowników. W przeciwieństwie do tradycyjnej wełny szklanej, nie powoduje podrażnień z powodu charakterystycznych igieł. Podobnie jak pianka PUR, celuloza także wyróżnia się niską wagą (32 kg/m3). Jednocześnie posiada świetne właściwości akustyczne i można z jej pomocą wygłuszyć poddasze. Nadaje się do łatania obecnej izolacji obiektu – bez konieczności demontażu ścian. Podczas nadmuchu nie powstają odpady. Wełna celulozowa także tworzy jednolitą powłokę (bez mostków termicznych). Materiał cechuje się odpornością na grzyby i pleśń.

 

Profesjonalne ocieplanie poddasza – Konstancin-Jeziorna

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży – obsłużyliśmy już wielu klientów. Chętnie doradzimy, jaka metoda będzie najlepiej dopasowana do właściwości i charakterystyki danego poddasza. Stan techniczny jest oceniany przez naszych specjalistów, którzy do badań używają nowoczesnego sprzętu pomiarowego. Wykonamy audyt termowizyjny w budynku klienta, który pozwoli określić newralgiczne elementy konstrukcji. Po wykonaniu robót posprzątamy po sobie. Wiemy, że ocieplenie budynku to inwestycja na lata, dlatego podczas pracy na bieżąco kontrolujemy jej jakość. Do izolowania używamy sprawdzonych narzędzi.

 

Proponujemy jasne warunki umowy oraz kompetentność na każdym etapie współpracy. Nie boimy się trudnych zadań i wyzwań. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami budowlanymi, spółdzielniami mieszkaniowymi i deweloperami. W razie zainteresowania ofertą lub dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Potrzebujesz ocieplenia?

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń!

Wartości

Dlaczego warto nam zaufać?

Innowacyjne rozwiązania

Stale obserwujemy rynek oraz wszelkie nowinki w branży ociepleń by móc zastosować je w naszej pracy.

Profesjonalizm

By świadczyć jak najlepszą usługę używamy najnowszych techlogii ociepleń oraz profesjonalnych narzędzi.

Masz pytania? Zadzwoń:

Skontaktuj się z nami!