Czym się zajmujemy?
Izolacje i ocieplenia natryskowe Parczew
Firma HotHouse zajmuje się ociepleniem poddaszy pianką poliuretanową. Natryskiem pianki otwartokomórkowej, zamkniętokomórkowej oraz polimoczników.
Izolacje i ocieplenia natryskowe Parczew – piana PUR dla domów, hal i obiektów gospodarczych
Parczew to ośrodek rolniczo-leśnego powiatu na skraju Lasów Parczewskich, gdzie wilgotny mikroklimat i tradycyjna zabudowa sprawiają, że natryskowa pianka PUR sprawdza się w poddaszach, siedliskach i obiektach gospodarczych lepiej niż osiadająca wełna. Natrysk pianą PUR to dziś najszybszy i najbardziej szczelny sposób termomodernizacji Parczewa i okolicznych gmin – bezspoinowa powłoka, brak mostków termicznych i realizacja często w jeden dzień roboczy.
Niezależnie od tego, czy modernizujesz poddasze domu jednorodzinnego pod Sosnowicą, siedlisko leśne w gminie Siemień czy budynek gospodarczy w okolicach Milanowa – aplikujemy piankę PUR profesjonalnym agregatem, mierzymy grubość warstwy w kilkunastu punktach i zostawiamy obiekt z gotowym, kontrolowanym ociepleniem. Wycena dla obiektów w Parczewie i w okolicy jest bezpłatna.
Zapytaj o darmową wycenęNajczęściej zadawane pytania (FAQ)
Piana PUR aplikowana w Parczewie tworzy jednolitą, bezspoinową powłokę – nie pozostawia szczelin, nie osiada i nie wymaga folii paroizolacyjnej. W naszym klimacie, gdzie zimy potrafią być ostre, a lata coraz cieplejsze, to po prostu trwalsze rozwiązanie.
Tak. W Parczewie i powiecie parczewskim (Sosnowica, Siemień, Milanów, Podedwórze) natryskujemy piankę PUR w poddaszach domów i obiektach rolniczych. W wilgotnym klimacie Lasów Parczewskich pianka zamkniętokomórkowa zachowuje parametry znacznie lepiej niż klasyczna wełna.
Standardowe poddasze 100–180 m² zamykamy w ciągu jednego dnia roboczego. Większe obiekty rolnicze czy hale wymagają 2–3 dni, ale wciąż jest to znacznie krócej niż klasyczna wełna z folią i łaceniami.
Otwartokomórkowa jest lekka, paroprzepuszczalna i miękka – idealna na poddasza i ściany szkieletowe. Zamkniętokomórkowa jest twarda, wodoodporna i wytrzymała na nacisk – stosuje się ją na fundamenty, posadzki i hale przemysłowe.
Piana wiąże się w ciągu kilkudziesięciu sekund, a pełną wytrzymałość osiąga po dobie. Już następnego dnia poddasze nadaje się do normalnego użytkowania, a w przypadku hal – do pracy wózków i ludzi.
Dla budownictwa mieszkalnego stosujemy zwykle 20–25 cm piany otwartokomórkowej, co daje wartość U ≈ 0,15 W/(m²·K). To poziom zgodny z aktualnymi wymaganiami warunków technicznych dla nowych domów.
Mieszkańcy Parczewa po natrysku piany PUR zyskują pełną szczelność więźby bez mostków termicznych, brak osiadania izolacji w wilgotnym klimacie leśnym oraz niższe rachunki za ogrzewanie drewnem czy gazem w długich zimach.
Na poprawność wykonania udzielamy gwarancji minimum 10 lat. Producenci pian dają z kolei do 25 lat gwarancji na parametry techniczne, a praktyka rynkowa pokazuje, że dobrze nałożona piana pracuje bezawaryjnie nawet 50 lat.
Potrzebujesz ocieplenia?
Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń!
Wartości
Innowacyjne rozwiązania
Stale obserwujemy rynek oraz wszelkie nowinki w branży ociepleń by móc zastosować je w naszej pracy.
Profesjonalizm
By świadczyś jak najlepszą usługę używamy najnowszych technologii ociepleń oraz profesjonalnych narzędzi
Poznaj nasze usługi
Masz pytania? Zadzwoń:
Zobacz nasze realizacje ocieplenia poddaszy
