Czym się zajmujemy?

Ocieplenie poddasza Pruszków

Firma HotHouse zajmuje się ocieplaniem poddaszy pianką poliuretanową. Natryskiem pianki otwartokomórkowej, zamkniętokomórkowej oraz polimoczników.

Zobacz co oferujemy w zakresie ocieplenia poddaszy

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym ocieplaniem budynków. W swojej pracy wykorzystujemy metodę wdmuchiwaną oraz metodę natryskową. Dobór odpowiednich materiałów pozwala nam zadbać nie tylko o Twój dom, ale także o Twoje zdrowie i naturalne środowisko.

Osoby, które rozważają ocieplenie poddasza, powinny zastanowić się, który sposób wybrać. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na zadane przez Ciebie pytania oraz pomożemy dobrać możliwie najlepsze rozwiązanie.


Ocieplanie poddaszy Pruszków – postaw na HotHouse

Nasza firma oferuje profesjonalne ocieplanie poddaszy w Pruszkowie i okolicach. Specjalizujemy się w izolacjach pianką poliuretanową (PUR) oraz celulozą. Warto zaznaczyć, że obydwie te metody są w pełni bezpieczne dla Twojego zdrowia oraz nieszkodliwe dla środowiska. Dodatkowo włókna celulozowe zawierają kwasy boru, dzięki czemu skutecznie odstraszają gryzonie. Podczas budowy czy remontu domu należy stawiać na jakość wykonywanych usług. Nieprawidłowe ocieplenie poddasza jest jedną z najczęstszych przyczyn utraty ciepła w pomieszczeniach.


Ocieplenie poddasza celulozą – wdmuchiwanie granulatów

Coraz popularniejszym sposobem ocieplania poddaszy jest zastosowanie celulozy. Podobnie jak w przypadku piany PUR włókna celulozowe charakteryzują się szerokim zastosowaniem, dzięki czemu za ich pomocą jesteśmy w stanie ocieplić znacznie więcej niż poddasze czy dach. Jest to materiał odpowiedni do tworzenia izolacji zarówno nowych, jak i dużo starszych budynków.


Decydując się na ocieplenie poddasza wełną celulozową, możesz liczyć nie tylko na ograniczenie opłat za ogrzewanie, ale także na redukcję hałasu, co wynika z porowatej struktury oraz z wysokiej szczelności tego materiału. W przeciwieństwie do tradycyjnej wełny celuloza jest całkowicie bezpieczna dla Twojego zdrowia – zarówno podczas aplikacji, jak i już w trakcie zamieszkiwania budynku. Dodatkowo może ona pokryć każdą powierzchnię, na jaką się ją aplikuje, dokładnie wypełniając wszystkie niechciane szczeliny i kąty. Materiał, jakim jest wełna celulozowa, ma silne właściwości hipoalergiczne oraz cechuje się wysoką odpornością na wilgoć, co zapobiega powstawaniu mostków termicznych.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że wełna celulozowa to produkt w 100% ekologiczny, tworzony z materiałów recyklingowych – przede wszystkim z makulatury. Decydując się na jej aplikację, masz zatem realny wpływ na stan środowiska.
Ocieplenie poddasza pianą PUR

Ocieplanie poddasza pianą PUR to równie popularna metoda, którą stosować można również w przypadku ocieplania całych budynków. Piana PUR dzięki swojej elastyczności dociera do wszystkich szpar, szczelin czy pęknięć. Wybierając tę metodę termoizolacji, możesz liczyć nie tylko na zmniejszenie opłat za ogrzewanie, ale także na ograniczenie zewnętrznych zanieczyszczeń czy hałasu. Piana poliuretanowa jest w pełni odporna na wilgoć i bardzo trwała.


HotHouse – profesjonalne ocieplanie poddasza w Pruszkowie

Nasza firma oferuje profesjonalne ocieplanie poddasza w Pruszkowie i okolicach. Zachęcamy do kontaktu w celu otrzymania wyceny. Jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie oraz podpowiedzieć, która technologia najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego budynku. Z chęcią doradzimy we wszystkich kwestiach związanych z izolacją. Postaw na sprawdzone rozwiązania i doświadczonych fachowców, którzy pomogą dobrać odpowiedni materiał termoizolacyjny do Twojego poddasza.

Potrzebujesz ocieplenia?

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń!

Wartości

Dlaczego warto nam zaufać?

Innowacyjne rozwiązania

Stale obserwujemy rynek oraz wszelkie nowinki w branży ociepleń by móc zastosować je w naszej pracy.

Profesjonalizm

By świadczyć jak najlepszą usługę używamy najnowszych techlogii ociepleń oraz profesjonalnych narzędzi.

Masz pytania? Zadzwoń:

Skontaktuj się z nami!