Darmowa wycena

Ocieplenia metodą wdmuchiwania

Metoda wdmuchiwania celulozy staje się coraz bardziej popularna i dostępna na polskim rynku dociepleń. Jest to metoda, która bardzo często, pozwala nie tylko zaoszczędzić i zredukować koszty na ogrzewaniu, ale jednocześnie pozwala na termomodernizację już istniejących inwestycji: docieplenie stropodachów czy zabudowanych i wykończonych np. płytami kartonowo – gipsowymi poddasz w domach jednorodzinnych.
Skuteczna izolacja każdego budynku to automatycznie niższe koszty jego użytkowania. Oznacza to, że wdmuchiwanie izolacji termicznych to inwestycja, która zwraca się w przeciągu kilku lat.
Wdmuchiwanie celulozy znakomicie sprawdza się, jako ocieplenie stropodachu wentylowanego na budynku wielorodzinnym. Materiał dotrze w każdą, nawet niedostępną dla klasycznych metod szczelinę. Dzięki zastosowaniu odpowiednich narzędzi możliwe jest wykonanie izolacji stropu o niewielkim przekroju.
Bardzo istotny jest fakt iż technologia wdmuchiwania zachowuje ciągłość warstwy izolacyjnej, szczelnie wypełnia przegrodę i eliminuje występowanie mostków termicznych i konwekcyjnych.

NASZA OFERTA OBEJMUJE:
– ocieplenie skosów poddasza i docieplenie ścianki kolankowej
– izolację murów w konstrukcji trójwarstwowej z pustką powietrzną
– ocieplenie stropu, docieplenie stropodachu wentylowanego
– docieplenie podłogi na legarach
– izolację natryskową domów drewnianych(z bala, szkieletowych, letniskowych)
– ocieplenie sufitu podwieszanego i wygłuszanie akustyczne ścianek działowych
– docieplenie połaci dachu

Call Now Button